KARIERA

Znajdziesz tutaj aktualne oferty pracy

01. PRAKTYKI I STAŻE

Mamy dla Was unikatową propozycję! Możesz odbyć Praktyki w KRYSTIAN Sp z o.o. - przedsiębiorstwie łączącym innowacje z tradycją, nowoczesne technologie z klasycznym podejściem do biznesu, w którym zaufanie i rzetelność stawiane są na pierwszym miejscu.

ZAPRASZAMY:
  • Studentki/Studentów/Absolwentów kierunków humanistycznych, ekonomicznych, zarzadzania, marketingu,
  • Osoby chcące poznać realia rzeczywistości biznesowej i sprawdzić się w działaniu,
  • Osoby sprawnie posługujące się pakietem MS Office (zwłaszcza Excel, Word, PowerPoint),
  • Każdego, kto jest proaktywny, zmotywowany do pracy i otwarty na wyzwania rynku.
Zapewniamy:
  • poznanie praktycznych aspektów marketingu, sprzedaży i obsługi klienta,
  • aktywne wsparcie doświadczonych managerów, trenerów i mentorów,
  • udziału w realizacji ambitnych, bieżących projektów przedsiębiorstwa,
  • wsparcie mentorskie,
  • możliwość pracy zdalnej
Oferowane warunki:

W trakcie miesięcznych praktyk będziesz mógł/-a liczyć na wsparcie opiekuna, a po ich odbyciu otrzymasz zaświadczenie potwierdzające Twoją pracę

Prosimy o przesłanie CV wraz aktualnym zdjęciem oraz oświadczeniem o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)."
Skorzystaj z formularza Wyślij mail

02. HANDLOWCÓW I DYSTRYBUTORÓW ( ref. SAG/2016 )

Aktualnie, w związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy odpowiednich kandydatów/-ek – osób fizycznych oraz prawnych do współpracy jako partnerów:

GŁÓWNE ZADANIA I WSPÓLNE CELE:
  • Współtworzenie i realizacja strategii sprzedaży
  • Współpraca z działami firmy w obszarze rozwoju produktu i rynku w branży oświetleniowej
  • Koordynacja projektów realizowanych z Klientami zewnętrznymi i wewnętrznymi
  • Pozyskiwanie nowych klientów i partnerów do współpracy
OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:
  • Wykształcenia technicznego oraz doświadczenia w sprzedaży lub/i zarządzaniu zespołem handlowym
  • Doświadczenia w zakresie doradztwa technicznego (mile widziane doświadczenie w branży oświetleniowej, elektrycznej)
  • Predyspozycji zawodowych: umiejętności nawiązywania i skutecznego podtrzymywania długofalowych, partnerskich relacji z klientami; umiejętność planowania i organizacji własnej pracy, wysokiej kultury osobistej oraz samodzielności, zaangażowania i odpowiedzialności
  • Chęci zbudowania silnej, wspólnej pozycji rynkowej oraz trwałego partnerstwa w ramach relacji biznesowych
  • Uczciwości i współpracy w oparciu wysokie standardy moralne oraz zaufanie
WYBRANYM PARTNEROM OFERUJEMY:
  • Stałą współpracę w dynamicznym środowisku, dla firmy o ponadprzeciętnej kulturze organizacyjne
  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o wynegocjowany i przyjęty model, biznesowy, na podstawie umowy cywilnoprawnej
  • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne lub atrakcyjne rabaty dla dystrybutorów
  • Wsparcie reklamowe i promocyjne
  • Niezbędne narzędzia pracy, w tym stały dostęp do CRM i możliwość uzyskania wyłączności terytorialnej
  • Pakiet szkoleń sprzedażowych oraz produktowychli
  • Dużą samodzielność i swobodę w planowaniu i organizacji pracy
  • Atmosferę wyzwań sprzyjającą ciągłemu rozwojowi i podnoszeniu kwalifikacji

Oferty opatrzone nr. referencyjnym, zawierające list motywacyjny, CV, aktualne zdjęcie oraz oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych

03. HANDLOWCA - doradcy klienta ( ref. H/2016 )

GŁÓWNE OBOWIĄZKI NA OFEROWANYM STANOWISKU:
  • Realizacja strategii przedsiębiorstwa w obszarze doradztwa i sprzedaży
  • Pozyskiwanie nowych klientów
  • Doradztwo energetyczne w zakresie optymalizacji zużycia i kosztów energii elektrycznej w małych i średnich przedsiębiorstwach
  • Opracowywanie analiz, ofert i propozycji dla klientów
  • Negocjacje warunków kontraktów
  • Profesjonalna obsługa klienta zgodnie ze standardami firmy
  • Co najmniej rocznego doświadczenia w sprzedaży (warunek konieczny)
  • Doświadczenie w branży technicznej lub energetycznej będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętności zawierania i utrzymywania trwałych relacji biznesowych
  • Doświadczenia w prowadzeniu negocjacji
  • Silnej motywacji wewnętrznej oraz chęci rozwoju i trwałego związania się z organizacją
  • Minimum średniego wykształcenia
  • Czynne prawo jazdy kategorii „B”
OFERUJEMY:
  • Pracę w dynamicznym środowisku, w firmie o ponadprzeciętnej kulturze organizacyjnej
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub umowy cywilnoprawnej
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, w tym wysokie premie finansowe
  • Niezbędne narzędzia pracy: samochód, laptop, telefon
  • Pakiet szkoleń sprzedażowych oraz produktowych
  • Szkolenia oraz atmosferę wyzwań sprzyjającą ciągłemu rozwojowi i podnoszeniu kwalifikacji

Wypełnij formularz

Załącz plik
Maksymalny rozmiar: 10MB (pdf)

+48 507 504 101

ZADZWOŃ DO NAS