DOTACJE

Chcesz wymienić oświetlenie w swojej firmie, nie inwestując własnych środków finansowych? Z nami jest to możliwe – skontaktuj się z nami i zapytaj o szczegóły:

Wysokość dofinansowania

Innowacyjne oświetlenie przemysłowe , które proponuje firma KRYSTIAN SP. Z O.O. znacznie przyczynia się do poprawy bezpieczeństwa pracy w Państwa przedsiębiorstwie. Można stwierdzić, że lampy Slimled o bardzo wysokiej wydajności świetlnej , jakie oferuje KRYSTIAN SP. Z O.O.. pozwalają na skuteczne doświetlenie stanowisk pracy, magazynów, hal, linii produkcyjnych firm z całej Polski, przyczyniając się znacznie do poprawy warunków pracy i przestrzegania zasad BHP. Przy każdym spotkaniu z potencjalnymi klientami specjaliści starają się przekazać jak najwięcej wiedzy na temat bezpieczeństwa. Zachowanie odpowiednich środków ochrony to fundament dobrze działającego przedsiębiorstwa.


Już kolejny rok firma Krystian Sp. z o.o. podejmuje wyzwanie i pomaga zainteresowanym dotacjami z ZUS przedsiębiorcom. Szanse na pieniądze w konkursie ZUS mają projekty, które będą dotyczyć poprawy bezpieczeństwa i higieny pracy, zmniejszenia zagrożenia wypadkami przy pracy lub chorobami zawodowymi oraz zredukowania niekorzystnego oddziaływania czynników ryzyka. Taką dotację uzyskać można na m.in. zakup i instalację systemów oświetleniowych w celu zapewnienia zgodnych z aktualnymi normami parametrów oświetlenia pomieszczeń i stanowisk pracy. Oprócz tego można wybrać zakres inwestycji z „Katalogu działań inwestycyjnych” ZUS. Oferowany przez Krystian Sp. z o.o. asortyment w większości spełnia kryteria i kwalifikuje się do dofinansowania.

W dziedzinie systemów oświetlenia przedsiębiorca może starać się o dofinansowanie na wiele obszarów , przy czym należy pamiętać, iż ZUS zakłada pewne limity, nie tylko pieniężne, ale także te dotyczące parametrów. Przedstawia to poniższa grafika:

ludziki

Osoby zainteresowane poprawą warunków pracy, w zależności od rodzaju przedsiębiorstwa, mogą ubiegać się o pieniądze pokrywające nawet do 90% kosztów inwestycji. O dofinansowanie można się ubiegać raz na trzy lata.
To odpowiedni moment by podjąć decyzję o wzięciu udziału w dofinansowaniu. Wnioski składać można do 16 sierpnia włącznie, a ZUS ma do rozdania kilkadziesiąt mln złotych! Co należy zrobić? Jakie warunki firma musi spełnić? Jakie i ile lamp trzeba zakupić aby w końcu spełnić normy? Ile pieniędzy można na daną modernizację oświetlenia uzyskać? Na te i wiele innych pytań specjaliści Krystian Sp. z o.o. chętnie udzielą wszelkich odpowiedzi.Wielu klientów skorzystało z pomocy Krystian Sp. z o.o. w uzyskaniu dofinasowania z ZUS.

MASZ PYTANIE? ZADZWOŃ
Infolinia: +48 605 080 016

Chętnie odpowiemy na każde z nich.